AKRYLATEX

AKRYLATEX – akrylowa farba którą pomalujesz elementy betonowe

W niedługim czasie czeka Cię malowanie elewacji, i nie wiesz jakiej farby użyć? Dzisiaj preagniemy przedstawić jeden z najlepszych produktów od firmy Kabe, farbę AKRYLATEX, która jest odporna na działaniewarunków atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz, promienie słonczne, wilgoć. Producent zadbał o to, aby każdy mógł swój wymarzony kolor z dużej palety barw, kolejną zaletą to łatwy i przyjmeny sposób pracy, nasz produkt zapewnia idealne krycie róznych powierzchni przedewszystkim jednak jest przeznaczony do malowania partii cokołów na zewnątrz mieszkań, bloków oraz innych budynków wolno stojących. W specyfikacji farby Kabe AKRYLATEX możemy przeczytać, że służy ona do renowacji kominów, różnego rodzaju płyt, tarasów, wykonanych z cementu oraz azbestu. Nasza farba idealnie nadaje się do malowania ogrodzeń betonowych, wiaduktów, dachówek cementowych, jak również innych elemtów o strukturze żelbetonu, czy tez betonu o których nie wspomniano. AKRYLATEX nie wchałania wody, dzięki czemu zawartość wilgoci w zewnętrznej warstwie betonu jest odpowiednia.

Jeżeli chciałbyś zahamować proces karbonatyzacji, koniecznie wybierz AKRYLATEX farba ta ogranicza przepuszczanie dwutlenku węgla CO2 który ma największy wpływ, na powstawanie tego zjawiska. Struktura farby, ochroni również malowane elementy przed zabrudzeniami. Reasumując naszego produktu możesz użyć, gdy będziesz chciał odnowić, zabezpieczyć, dokonać renowacji elementów o strukturze żelbetonowej, betonowej, podłoża mineralnego, ogólnie elementów które są pokryte dobrze związaną powłoką. Każde podłoże przed nałożeniem jakiejkolwiek farby powinno zostać starannie oczyszczone i zagruntowane. Z farbą AKRYLATEX polecamy sprawdzony środek BUDOGRUNT ZG, który idealnie nadaje się na podkład.

Jeden komentarz do “AKRYLATEX”

  1. Od dosyć dawna miałem zabrać się do malowania mojego tarasu i zastanawiałem się co do tego użyć. W sklepie sprzedawca namawiał mnie właśnie na produkt AKRYLATEX postanowiłem trochę więcej o tym poczytać i właśnie w ten sposób trafiłem na waszą stronę. Teraz już jestem na 100% pewien jakich materiałów użyję do renowacji mojego tarasu. Odezwę się po wykonanej pracy i napiszę jak się wasz produkt sprawdza.

Możliwość komentowania została wyłączona.